19.6 C
Ness Ziona
יום ראשון, אפריל 21, 2024
בית בלוג

ככה יעשה לפעילה הפוליטית וכלתו של החבר האישי שהוא גם…יזם נדל"ן

את חוג הבית הראשון שלו קיים בוקסר בבית משפחת גופר. ברית, כלתו של המארח יזם הנדל"ן והחבר האישי, מונתה אחר הבחירות למנהלת לשכת ראש העיר עם משכורת נדיבה במיוחד. החבר האישי, היזם יוסי גופר, מונה על חלוקת המלגות לסטודנטים…
מינויים פוליטיים בעיריית נס ציונה- כתבה שישית בסדרה

ההסתבכות הפלילית של ראש הממשלה לשעבר, אהוד אולמרט, תפסה תאוצה והביאה להרשעתו ולמאסרו רק לאחר שמנהלת לשכתו, שולה זקן, 'פתחה את הפה' וסיפרה על מעלליו.
זקן, שימשה מנהלת לשכתו עוד מימיו של אולמרט כבעל משרד עורכי דין, דרך לשכת ראש עיריית ירושלים ועד לשכת ראש הממשלה. וזה לא קרה במקרה.
מנהלת לשכה הוא תפקיד שהכי הכי קרוב לראש העיר, היא שולטת בסדר היום, רואה ושומעת ויכולה אפילו להקליט הכל. מנהלת הלשכה חייבת ,אם כך, להנות מאמון מוחלט של ראש העיר.
בשל כך, אין פלא וגם אין מניעה חוקית שמייד לאחר כניסתו ללשכת ראש העיר מינה בוקסר לתפקיד את ברית גופר, כלתו של חברו הטוב מתווך ויזם הנדל"ן, יוסי גופר, שמן הסתם חולש על עסקאות נדל"ן גדולות בנס ציונה ובערים הקרובות לה. בוקסר עצמו, למי שלא יודע, הוא אדם אמיד מאוד החולש על נכסים נדל"נים רבים בנס ציונה.

חוג הבית הראשון של בוקסר, בבית משפחת גופר


את חוג הבית הראשון שלו בחר בוקסר לעשות ב"מגרש ביתי", בית משפחת גופר בשכונת סביוני נצר. בהמשך המירוץ נרתמו המארחים למאמץ להביא לנצחונו של בוקסר. ברית, כלתו של החבר האישי, בלטה במיוחד במטה הבחירות וכאמור היתה הראשונה מהפעילים שמונתה לתפקיד בכיר בעירייה: מנהלת הלשכה שדרכה עוברת הדרך לראש העיר.
את יזם הנדל"ן והחבר הטוב יוסי גופר בחר בוקסר למנות ליו"ר וועדת המלגות, שתפקידה לקבוע למי מבין הסטודנטים תושבי העיר יחולק תקציב המלגות העומד על מאות אלפי שקלים בשנה ועל פי אילו קריטריונים.
מינוי זה של החבר האישי היה כפי הנראה צעד אחד רחוק מידי שהלך בוקסר בתהליך הפוליטיזציה של המערכת המקצועית והוא נאלץ לחזור בו ממינוי זה עקב חוו"ד משפטית שהונחה בפניו.
כיום נהנית ברית גופר משכר חודשי נדיב שמעניקה לה הקופה הציבורית ואשר ע"פ הערכה עומד על כ-20 אלף ש"ח מידי חודש.
כזכור, במסגרת סדרת הכתבות על תופעת המינויים הפוליטיים בעיריית נס ציונה דיווחנו בשבועות האחרונים על מינויים של פעילים פוליטיים ממטה בוקסר וחברים אישיים לתפקידים בכירים בעירייה בשכר מצטבר של מליוני שקלים בשנה.
חברת רשימתו למועצת העיר, עו"ד אושרית סורזו'ן שולטת בשבילו בחברה הכלכלית.
הפעילה אפרת דמארי, שמונתה למנהלת אגף אסטרטגיה שלא היה קיים קודם, הוכרזה על ידו כמילה שלה היא מילה שלו.
מנהל המטה, גיל בלט חסר כישורי סף מונה למנכ"ל קריית התרבות.
רפאל קריספיל החבר האישי וחסר הנסיון מונה למנהל אגף שפ"ע.
והילה קרופסקי, פעילה נאמנה, משמשת כדוברת העירייה.

יוסי גופר- צילום מסך פייסבוק

פנינו לדוברת הילה קרופסקי ובקשנו לקבל את תגובתה על נסיבות מינוייה של ברית גופר למנהלת הלשכה, קשריה המשפחתיים עם חברו יזם הנדל"ן שמונה ליו"ר וועדת המלגות החולשת על תקציב של מאות אלפי שקלים בשנה.

ברית גופר ומאיה פז שקולניק באירוע של "טוב"

כרגיל, עיריית נס ציונה בחרה שלא להגיב על ממצאי תחקירי נס ציונה בחדשות.

צילומי מסך פייסבוק

חשד לשוחד פוליטי וניסיון להסרת מועמדותו של מתמודד מוביל לראשות העיר נס ציונה

בוקסר ואריאל ניסו להשתמש בעו"ד דורון רדעי כשליח בפרשת שוחד בחירות בנס-ציונה

עו"ד דורון רדעי ידידו של המועמד לראשות העיר תומר תדהר מעיד כי היה ניסיון להשתמש בו כשליח במטרה לשכנע את תומר תדהר לבצע שוחד בחירות.

כלומר, היה ניסיון באמצעות שליח להציע לתומר תדהר בשם שמואל בוקסר להסיר את מועמדותו בתמורה לתפקיד סגן בשכר

לאחר שאריאל הבין מדורון רדעי שהדבר לא יקרה הוא יצא בפוסט אתמול בערב.

דבר העורך: ישנם עדויות כי זוהי שיטתו של בוקסר להסיר יריבים פוליטיים. השמועות מדברות על שחר רובין ועל אריאל אלמוג שהסירו התמודדות מהסיבות הנ"ל.

פנינו גם למר תדהר ומר רדעי וקיבלנו את תגובתם.

תומר תדהר:

תושבים יקרים,
לא יודע מה ישב לאריאל אלמוג בבטן כל השנים..לדבריו. אבל כנראה שמדובר במשהו מקולקל.

אריאל פנה אלי בבוקר יום הבחירות בסיבוב הראשון כדי לאחל לי בהצלחה 27.2.24.

האם מאחלים בהצלחה ״לאנשים כמו תומר תדהר שצריכים (פתאום) להיות מורחקים מהשירות הציבורי״?? כנראה שנס ציונה לא הייתה חשובה לאריאל בסיבוב הראשון.

וביום שבת 2.3.24 שאל לשלומי, לאחר שלא קיבל תשובה החליט לפנות לדורון רדעי שהעלה פוסט תמיכה בי על מנת שישמש כשליח וישכנע אותי לבצע שוחד בחירות. הוצע לי בשם שמואל בוקסר להסיר את מועמדותי בתמורה לתפקיד סגן בשכר. לאחר שאריאל הבין מדורון רדעי שהדבר לא יקרה הוא החליט להוכיח לציבור את ״הערכיות״ שלו.

זוהי זכות לתושבי נס ציונה להיחשף ל״שלטון הפחד והאימה״, מכונת רעל שעובדת ללא הפסקה מאז הכרזת הסיבוב השני לבחירות.

תזמון הפוסט חשף את המצוקה והחשש מפניי כמתמודד ראוי שקיבל את מירב הקולות לסיבוב השני והמכריע. אני מבין את המתחרים שפתאום התעוררו ״להציל״ את העיר. ומתקשים מאוד לראות את הצלחתו של ה״דובר״ שהתחנך לראשות עיר במשך תריסר שנים.

ולאדם שבחר לשתף פעולה ב״תעמולת הפחד״- בנוגע לערכיות, הגינות וחוסר רצון להתנגח שעליהן הצהרת. הפוסט שלך חשף בדיוק את הערכיות והמניעים שלך, הוכחת לכולם שאתה אדם לא הגון.

תודה.

עו"ד דורון רדעי:

בהמשך לסערה שהתעוררה אמש – כמי שמכיר את הנפשות הפועלות, כמובן שאני מאמין לתומר.

בנוסף לכך, אני יכול להעיד כי במוצאי השבת האחרונה פנה אליי אלמוג בבקשה להיפגש עם תומר.

לאחר שהוא לא זכה לתשובה חיובית, הוא פנה אליי שוב ביום שני, ובמסגרת שיחה טלפונית שקיימנו הוא ביקש להעביר באמצעותי הצעה לתומר להסיר את מועמדותו תמורת תפקיד של סגן ראש עיר תחת בוקסר.

כמובן שסירבתי להעביר הצעה זו לתומר, בהיותה הצעה פסולה ומגוחכת.

השיחה הזאת הייתה נשארת בינינו אלמלא אלמוג בחר לפרסם אמש פוסט מכפיש שבו הוא טען שיש להרחיק את תומר מהחיים הציבוריים.

אם אכן זו דעתו, נשאלת השאלה מדוע רק יום קודם לכן הוא ביקש להעביר לתומר הצעה לכהן כסגן ראש עיר?! הפתרונים לאלמוג ולמי שעומד מאחורי פרסום הפוסט בעיתוי הנוכחי.

דבר העורך: נשאלת השאלה האם תושבי נס ציונה יתנו יד למהלכים מבישים ויבחרו במועמד שהביא לעיר את מערכת ההפעלה מבית היוצר של מומו פילבר, או שהציבור הנס ציוני יבחר באדם צעיר וחדור מטרה להחזיר את נס ציונה לתקופת הזוהר שלה?! לדעתי הבחירה ברורה.

🔴 נס ציונה בחדשות

בריוני הרשת של בוקסר

חמש שנים שאני נרדף על ידי היוזרים הפיקטיביים המופעלים על ידי אנשי הצללים של בוקסר: רון ארקין, נמר לוי וברית גופר.

מדובר באנשים הפועלים מתוך אינטרסים אישיים. שלושתם אנשי אמונו של ראש העיר. אחת הייתה מנהלת הלשכה של בוקסר, השני עובד עם העירייה וקריית התרבות ולשלישי סידרו ג'וב נחשק בפארק יובלים בעיר נס-ציונה.

כעת, מהרגע שעברנו לשלב הסיבוב השני בבחירות לראשות העיר, הם הסירו כפפות ומשתלחים בצורה חסרת מעצורים במועמד לראשות העיר תומר תדהר. מכפישים אותו, מוציאים דיבתו רעה, לועגים לו ומגחיכים אותו בכל הזדמנות. בקצב של פוסט כל שעה.

בוקסר רק לפני כחודש ימים יצא בפוסט על טהרת הסובלנות והשלום שבו כתב: "…קרע ושסע הן לא אופציות עבורנו, לכן אני לא מעוניין לתקוף מועמדים אחרים, להצביע על החסרונות שלהם או להתעסק בחצאי אמת ושקרים מוחלטים שנאמרים בקלות רבה מדי".

אך כמו שלמדנו אצל בוקסר – מילים לחוד ומציאות לחוד. פיו ולבו אינם שווים והוא פעם אחר פעם מוליך את הציבור שולל. לכן, ברור לכל ששלושת המקורבים לו פועלים בשליחות הפטרון האלים שלהם, צייד החיות המפורסם, שיורה בין העיניים. הוא מודל ההשראה עבורם והם מזמן איבדו את הבלמים. הראייה היא, היכן הם הסתתרו עד היום ומדוע בחרו להשתלח ולאיים רק כשבוקסר נמצא לפני התרסקות פוליטית כואבת ומשפילה?!

בואו נודה באמת, בוקסר סיים את דרכו הפוליטית אך הוא מסרב להודות בכך. ואני לא אתפלא אם יהיה מוכן לשלם הרבה כסף כדי להעליל על תומר עלילות שווא. למה? כי הוא לא מוכן לקבל את הכרעת הבוחר. הוא מעוניין בהמשך שלטונו הכוחני והאלים בכל מחיר.

וכעת השאלה הנשאלת – איזה מנהיג אתם רוצים?
מבוגר, עייף, בעל הון וכוחני?
או צעיר, אנרגטי, דינאמי וכזה שיוכיח את כישוריו ויכולותיו?

אצל בוקסר אין שקיפות גם לא בתקופת בחירות-מה מסתיר בוקסר מעיני הציבור?

בוקסר אומר: בחירות מביאות לפילוג
מפקד פיקוד העורף אומר: חשוב לקיים הבחירות ולהקרין לאזרחים חוסן

מדוע יצא בוקסר בפוסט על אי קיום קמפיין בחירות לרשויות המקומיות שעתידות להתקיים ביום שלישי 30.1.24 ומה הוא מסתיר מעיני הציבור?

  • בוקסר נאלץ להסיר את עשרות השלטים הלא חוקיים שתלה ברחבי העיר בעקבות עתירה נגדו.
  • בוקסר מנהל קמפיין סמוי באמצעות משאבי הציבור ובחסות התפקיד שלו – ממש כמו ראש מפלגתו.
  • בוקסר חושב שהציבור בכיס שלו ולכן לא נזקק לקמפיין ולא רואה צורך בהצגת החזון שכנראה אין לו.
  • בוקסר אינו מדבר על חשיבות קיום בחירות במדינה דמוקרטית כפי שאלוף פיקוד העורף רפי מילוא כתב, אלא עסוק במניפולציות שמטרתן להעלים את יתר המועמדים מולו.
  • בוקסר באמצעות אנשיו מנסה לסחוט את אהדת הציבור על ידי זה שהוא תופס את עמדת האדם הממלכתי – אבל בפועל נוהג בחוסר שקיפות משווע גם בתקופת הבחירות.

אתמול יצא בוקסר בפוסט נוגע ללב הפונה לרגש של כולנו, בו הוא משכנע אותנו שאין מקום לנהל קמפיין בתקופת מלחמה וגם לא להפנות לטובת ההליך הדמוקרטי משאבים. על פניו בטיעון שלו יש התחשבות במצב החירום, אך כמו בחמש השנים האחרונות בוקסר נמנע מלשקף לציבור את כל האמת.

הבה נתייחס לעובדות שבוקסר בחר שלא להציג בפניכם:

יש החלטה משלשום של יו"ר ועדת הבחירות האזורית להסרת השילוט בעיר שנתלה בניגוד לחוק. לבוקסר יש 39 שלטים כאלה – כפי שמופיע בעתירה שהגישה גלית אבינועם. (מצ"ב המכתב שקיבל מעורך דינה).

  1. בוקסר העלה שלטי בחירות ענקיים רק לפני שבועיים – בניגוד לאמירתו הנוכחית – על גבי מבנה המיועד להריסה. ורק בזכות החשיפה שלנו הסיר את אותם השלטים.
  2. בוקסר חס על כספי מימון המפלגות אך איננו מתחשב בכספי משלמי הארנונה. בזכות כספי הציבור והפניית משאבים ציבוריים לטובת קמפיינים פרסומים, סרטונים, שלטים ועוד גימיקים, בוקסר מנסה להציג עצמו כמנהיג דגול וממלכתי שמנהל את המלחמה באחריות (מזכיר לכם מישהו – רמז: ראש מפלגתו נתניהו).
  3. בוקסר משדר לציבור – אתם בכיס שלי. אני לא צריך לנהל קמפיין. מספיק לי החשיפה שאני מקבל באמצעות העירייה ובאמצעות המשאבים הציבוריים ולא זקוקים לבוא במגע עם הציבור, להקשיב לו ולהציג בפניו את חזונו.
  4. בוקסר מדבר בשם המתמודדים ובשם הציבור כאילו הם לא מרגישים נוח לנהל קמפיין בתקופת מלחמה. ומה עם נשמת אפה של הדמוקרטיה שהיא קיום בחירות אחת לכמה שנים? איך יציגו עצמם יתר המועמדים בפני הציבור כשלרשותם לא עומד מנגנון שלם? (כולל מנכ"לית העירייה, מנהלים שמוחאים לו כפיים ושרים איתו שירים, מתנדבים שמגוייסים בעל כורחם לקמפיין סמוי). ליתר המועמדים אין דרך אחר לפרסם עצמם בציבור אלא מכספם הפרטי ולא מכספי הציבור.

רק לשם המחשה נצטט את דברי אלוף פיקוד העורף רפי מילוא: "מבחינה ביטחונית, חשוב ואף נכון לקיים את הבחירות במועדן, על מנת להקרין לאזרחים חוסן, שגרת חירום מאפשרת ויציבות להמשך. מדיניות ההתגוננות עשויה להשתנות בהתאם להתפתחויות הלחימה, הערכות מצב העיתיות וניתוח תרחישי האיום".

שוב יש כאן תעלול אסטרטגי מבית היוצר של היועצים של בוקסר – כנראה מומו פילבר ושות' – שכל מטרתם זה לאפשר לו זכות באמפטיה ציבורית. הציבור לא יודע שהוא משלם את החשבון – עלויות גבוהות של פרסומים בעיתונות המקומית, שלטי חוצות והפקות סרטונים שכל מטרתם לקדם, להלל ולשבח את אדון בוקסר.

דבר העורך: אין יותר צבוע מזה!
במשך קדנציה שלמה בוקסר היה טרוד בשאלה איך הוא יצליח שוב להשתלט על המנגנון העירוני לעוד קדנציה (שבה לא יהיה חייב יותר שום דבר לאף אחד) והיה עסוק כל כולו באיך לנטרל מתנגדים פוליטיים ורדף אחר עיתונאים שלא סרים לדרישות העירייה.
האם ההתנהגות הזו מזכירה לכם מישהו? לי זה כבר ברור מי פה הביביסט.

שמואל בוקסר – אז מי מנהל פה באמת קמפיין?

מספר שנים לאחר תאונת אופנוע שעבר לפני שירותו הצבאי יפוצה צעיר מאזור נס ציונה ב-600 אלף שקלים. את הנער ייצג עורך הדין איל כהן

מתנה לחנוכה

מספר שנים לאחר תאונת אופנוע שעבר לפני שירותו הצבאי יפוצה צעיר מאזור נס ציונה ב-600 אלף שקלים. את הנער ייצג עורך הדין איל כהן

לפני כשש שנים נסע הנער באופנועו באחד הרחובות באשקלון כאשר לפתע איבד שליטה על האופנוע והחליק במהירות על הכביש. התוצאה הייתה כואבת, הוא הגיע לבית החולים "ברזילי" באשקלון שם נקבע כי בעקבות התאונה הוא סובל מחבלה בכתף מלווה בכאבים, רגישות והגבלה בתנועות הכתף, חבלה בברכיים, מלווה בשפשופים ופצעים פתוחים מלווה ברגישות ובכאבים, וחבלה בבטן מלווה ברגישות ובשפשופים.

לאחר ששוחרר מבית החולים ובבדיקות נוספות שעבר בהמשך, נקבע כי הוא סובל מקרע במניסקוס הברך, קרע בגיד הכתף ובלטי דיסק בגבו בעקבות התאונה.

לאחר המקרה הוא פנה לעורך הדין איל כהן – ממשרד עורכי הדין כהן-קריסי – המתמחים בדיני נזיקין – בבקשה כי יסייע לו.

עו"ד כהן הגיש תביעה כנגד חברת הפול שביטחה את האופנוע בבית המשפט.

במסגרת כתב התביעה הגיש עו"ד כהן בקשה למינוי מומחים לבדיקת התובע, ואחרי מינוי אורטופד מטעם בית המשפט נקבעו לתובע נכויות בגין פגימותיו מן התאונה.

עוד טען עו"ד כהן בכתב התביעה כי עקב פגיעותיו של האיש מהתאונה "קיים חשש כי התובע יסבול מהתגברות כאביו ומהחמרת מצבו עוד יותר" וכי כתוצאה מהפגיעה ועד היום נגרמו לתובע הנזקים הבאים : הוצאות רפואיות, הוצאות נסיעה רבות וכן הוצאות נלוות, עזרה וסיעוד בעבר (על בסיס בני משפחתו), והפסדי שכר בעבר ודרש לקבל בגינם פיצוי.

בנוסף, טען עו"ד כהן כי בעקבות הפגיעה ייגרמו לאיש נזקים והוצאות בעתיד עקב הצורך בהוצאות רפואיות לרבות הוצאות על טיפולים אלטרנטיביים, ובגין הפסד השתכרות בעתיד לרבות אובדן כושר השתכרות וזכויות סוציאליות, צער כאב וסבל.

מכל מקום, לאחר קבלת חוות הדעת התנהל בין הצדדים מו"מ ממושך אשר כלל בחובו גם קבלת מספר הצעות מבית המשפט כאשר בית המשפט התבקש לעדכן את גובה הצעתו לאור נתונים נוספים שהוצגו לו במהלך הדיון.

בהסכם פשרה שנחתם לאחרונה נקבע כי הצעיר יקבל 600 אלף שקלים מחברת הביטוח כתוצאה מנזקי הגוף שלו בעקבות התאונה, ולפחות מבחינת הצעיר הוא קיבל בשורה משמחת לחג במיוחד בתקופה כה קשה נפשית וכלכלית לכולם, ובוודאי לצעיר בגילו.

עורך דין איל כהן

עיריית נס-ציונה בעידן בוקסר מציגה: אפס מקוריות ויוזמה וחיקוי של המתמודד לראשות העיר תומר תדהר

בסדרת פרסומים של העירייה לאחרונה אנו עדים לכך שהעירייה משתמשת בשמות, בסלוגנים ובעיצובים של שני מועמדים לראשות העיר:- שמואל בוקסר ותומר תדהר.

עם פרוץ המלחמה העירייה יצאה בקמפיין חוצות תחת הכותרת "חזקים ביחד". רבים הרימו גבה כי שם הסיעה של ראש העיר שמואל בוקסר הוא "טוב יחד". אז בעצם יש כאן משחק מילים שמבליט את שם הסיעה של בוקסר.

לאחר מכן, יצאה העירייה עם קמפיין תחת הכותרת "תושבי נס-ציונה מחוברים", המעודד את התושבים להתחבר לקבוצות הוואטסאפ שלה שקיימות כבר למעלה משנתיים. אז מה פתאום מחוברים? בדקנו וגילינו ששם הסיעה של תומר תדהר הוא "מחוברים לנס-ציונה". האם זה מקרי? אתמול קיבלנו תשובה סופית. אין מקרי בעיריית נס-ציונה בעידן בוקסר. הכל מתוכנן. אך התוצאה מביכה ומעליבה עבור מקבלי ההחלטות.

לכבוד חג החנוכה יצא תומר תדהר המועמד לראשות העיר בפרסום מחזק תחת הכותרת "אחרי החושך בא האור", גם בשילוט וגם בעלונים שנשלחו לבתי התושבים. כעבור מספר שעות פרסמה העירייה את אירועי חנוכה תוך שימוש בעיצוב של תומר תדהר…תוכלו לראות ולהשוות במו עיניכם.

פנינו לתומר תדהר ושאלנו מה דעתו על התנהלות העירייה? וכך הוא השיב לנו:"הייקום מדוייק ודברים לא קורים סתם. אני שמח שהעירייה דאגה להקמת קבוצות תקשורת שישמשו אותי כראש עיר לקשר אמיתי ורצוף עם התושבים והתושבות בעיר. בכך אוכל יחד עם חברי הסיעה שלי להיות מחוברים באמת לתושבים מהיום הראשון ולפעול יחד למען עתיד טוב יותר בעיר".

כששאלנו האם הוא שוקל להגיד תביעה על הפרת זכויות יוצרים בגין עבירות של קניין רוחני? תומר השיב לנו: "אין לי שום עניין שהתושבים ייאלצו לספוג את הנזק שהעירייה יוצרת עבורם בתביעה מעין זו. גם כך העירייה נאלצת לשלם כספים רבים עקב ההתנהלות הלוקה בעירייה ובסוף הציבור הוא זה שמשלם ולא לא משלמים מכיסם שלהם ראש העיר או דוברת העירייה.אני יכול להבטיח דבר אחד – העירייה בראשותי תביא יוזמה וחדשנות תוך מנהל תקין וראוי".

דבר העורך: כנראה שצוות יועצי התקשורת שבוקסר בחר (מכספי הציבור) אינם מקוריים ולכן בוחרים להעתיק כל סלוגן וכל עיצוב קיים ולנהל קמפיין בחירות בזמן המלחמה מה שמעיד על מצבו העגום של בוקסר.כשאדם עייף וחסר מקוריות מכהן בתפקיד חשוב המצריך מנהיגות, גמישות מסויימת וחשיבה מחוץ לקופסא, מגיע למצב בו הוא לא מסוגל לייצר זאת וכך גם כל אנשיו ויועציו. הם רק עסוקים בהעתקות. לצערי זה מאוד מטריד בכל מה שנוגע כיוזמות בעיר. והשאלה שצריכה להישאל היא – מהו המקור של כל מה שהעירייה מציגה לנו?

טריאתלון 2023, גם אירוע קהילתי וגם מאובטח למשעי בהובלת המשטרה

הבוקר אבטחו שוטרי נקודת נס ציונה ותחנת רחובות בהובלתו של מפקד הנקודה רנ״ג עובד עובדיה את טריאתלון הילדים והנוער בנס ציונה ,יישר כח.

קרדיט: דוברות המשטרה

חשד לשימוש אסור בעובדי עירייה לצרכים פוליטיים של נבחרי הציבור

במערכת "נס-ציונה בחדשות" התקבלו פניות מעובדי עירייה שקיבלו פניות ובקשות לתלות שלטי תעמולה של ראש העירייה שמואל בוקסר בביתם. פנינו בנושא לראש העירייה, למבקר העירייה וליועצת המשפטית לעירייה וברגע שנקבל את התייחסותם נפרסמה.

על פי הנחיות היועץ המשפטי לממשלה מוטל איסור חמור על שימוש בעובדי המדינה ועובדי הרשות המקומית לצרכים
פוליטיים. "על הדרג
הנבחר, להימנע מלפנות לכפופים להם בבקשה שיתנדבו או יטלו חלק בפעילות
פוליטית, וזאת בין אם מדובר בפעילות שבמסגרת העבודה ובין אם מדובר בפעילות
שאינה במסגרת העבודה או בפעילות התנדבותית. כך לדוגמא יש להימנע מלשתף
עובדי מדינה או עובדי רשויות מקומיות בסיורים שעורך הדרג הנבחר במשרדי
הממשלה וברשויות המקומיות, אם הסיור נערך במסגרת מערכת הבחירות. פעולות
מעין אלה אינן ראויות, שכן קיים חשש לניצול מעמד לשם השגת רווח פוליטי" (הנחיות היועץ המשפטי לממשלה 2003).

הערת העורך: אנו שוקלים להגיש עתירה לועדת הבחירות האזורית וזאת לאחר שנקבל את התייחסות ראש העירייה לטענות שהשמיעו עובדי עירייה. אנו נביא לידיעת הציבור כל הפרה של חוק ותקנה משפטית ובפרט שמדובר בעובדים החוששים לפרנסתם.

צילום: אתר משרד הפנים

סערה בעיריית נס-ציונה

סערה בעיריית נס-ציונה – לפי מידע שהגיע למערכת "נס-ציונה בחדשות", בשקט בשקט יחידות של העירייה מופרטות ומועברות לאחריות החברה הכלכלית לפיתוח נס ציונה בע"מ.

אגף הנכסים מועבר מהעירייה לחברה הכלכלית*
מאז פטירתו של דרור מרגלית ז"ל לפני ארבע שנים לא מונה לו מחליף כמנהל אגף נכסים של העירייה, שהיה אחראי במסגרת תפקידו על כל הנכסים של העירייה. מדובר באוטוריטה שהיה לו המון ידע ומי שהמשיכה את העשייה זו ויקי דיין. תמוה שכעת כשלושה חודשים לפני מועד הבחירות ראש העירייה מינה כמנהל אגף נכסים מי שהיה מנהל מתקנים (הבריכה העירונית והאיצטדיון) בחברה הכלכלית, והעביר את האחריות על נכסי העירייה לחברה הכלכלית.

דרור מרגלית ז"ל

*פעילות מחלקת האחזקה של אגף שפ"ע מועברת לחברה הכלכלית*
מהלך הפרטה נוסף הוא מהלך של הפרטת מחלקת אחזקה והעברת עבודות האחזקה באגף שפ"ע לחברה הכלכלית. המשמעות היא פיטורי עובדים ותשלום יקר עבור החברה הכלכלית עבור השירותים שלה.

דבר העורך:
במקום לחפש איך לשפר את השכר של עובדי האחזקה מהלך ההפרטה גורם לתסיסה פנימית באגף שפ"ע. השיטה של פיטורי העובדים וריקון היחידות מכ"א מייתר אותם. בנוסף, שינוי  זה יגרום להגדלת הוצאות העירייה בעבודות התחזוקה בכך שעבודות אלה יוצאו לקבלנים חיצוניים. כנראה שבוקסר מקריב את העיר ועובדי העירייה על מזבח הניסיון לקושש עוד קולות.

התנהלות מופקרת של העירייה בעידן בוקסר!

הבשורה הרעה: העירייה עומדת בפני בור תקציבי של עשרות מיליוני ש"ח!

הבשורה לדיירי הבתים המשותפים בנס-ציונה: הוזלה במאות שקלים של חיובי הארנונה!

ואילו המועמד לראשות העיר תומר תדהר חזה את הנולד עוד בשנת 2021 וקרא לעירייה להיערך להפסד צפוי בהליך המשפטי מול קבוצת התושבים שהגישו תובענה ייצוגית נגד חיוב ארנונה בחלק היחסי בשטחים המשותפים בבתים המשותפים!

תומר תדהר

קישור לפוסט של תומר תדהר מתאריך 20.12.21👇

https://www.facebook.com/groups/999438890098340/permalink/6626892620686244/?ref=share&mibextid=CDWPTG

העירייה התעקשה לערער לעליון והיום חטפה מפלה קשה! וייתכן והעירייה תאלץ להשיב רטרואקטיבית חיובי ארנונה שנגבו בין השנים 2017 – 2023.

מצ"ב החלטת שופטת העליון ענת ברון מהיום.

https://supremedecisions.court.gov.il/Home/Download?path=HebrewVerdicts/22/220/003/g04&fileName=22003220.G04&type=4

כבוד השופטת ענת ברון

שריפת המכוניות באמהות- חוקרי משטרה הגיעו לזירה

בעקבות האירוע החריג לפנות בוקר (ה), של שריפת מכוניות והדי הפיצוצים שנשמעו ברחבי השכונה, הגיעו הבוקר חוקרי המשטרה לזירה.

צפו בסרטונים הבלעדיים למערכת 'נס ציונה בחדשות'👇

דילוג לתוכן