27.1 C
Ness Ziona
יום ראשון, יוני 16, 2024

חשד לשוחד פוליטי וניסיון להסרת מועמדותו של מתמודד מוביל לראשות העיר נס ציונה

חובה לקרוא

בוקסר ואריאל ניסו להשתמש בעו"ד דורון רדעי כשליח בפרשת שוחד בחירות בנס-ציונה

עו"ד דורון רדעי ידידו של המועמד לראשות העיר תומר תדהר מעיד כי היה ניסיון להשתמש בו כשליח במטרה לשכנע את תומר תדהר לבצע שוחד בחירות.

כלומר, היה ניסיון באמצעות שליח להציע לתומר תדהר בשם שמואל בוקסר להסיר את מועמדותו בתמורה לתפקיד סגן בשכר

לאחר שאריאל הבין מדורון רדעי שהדבר לא יקרה הוא יצא בפוסט אתמול בערב.

דבר העורך: ישנם עדויות כי זוהי שיטתו של בוקסר להסיר יריבים פוליטיים. השמועות מדברות על שחר רובין ועל אריאל אלמוג שהסירו התמודדות מהסיבות הנ"ל.

פנינו גם למר תדהר ומר רדעי וקיבלנו את תגובתם.

תומר תדהר:

תושבים יקרים,
לא יודע מה ישב לאריאל אלמוג בבטן כל השנים..לדבריו. אבל כנראה שמדובר במשהו מקולקל.

אריאל פנה אלי בבוקר יום הבחירות בסיבוב הראשון כדי לאחל לי בהצלחה 27.2.24.

האם מאחלים בהצלחה ״לאנשים כמו תומר תדהר שצריכים (פתאום) להיות מורחקים מהשירות הציבורי״?? כנראה שנס ציונה לא הייתה חשובה לאריאל בסיבוב הראשון.

וביום שבת 2.3.24 שאל לשלומי, לאחר שלא קיבל תשובה החליט לפנות לדורון רדעי שהעלה פוסט תמיכה בי על מנת שישמש כשליח וישכנע אותי לבצע שוחד בחירות. הוצע לי בשם שמואל בוקסר להסיר את מועמדותי בתמורה לתפקיד סגן בשכר. לאחר שאריאל הבין מדורון רדעי שהדבר לא יקרה הוא החליט להוכיח לציבור את ״הערכיות״ שלו.

זוהי זכות לתושבי נס ציונה להיחשף ל״שלטון הפחד והאימה״, מכונת רעל שעובדת ללא הפסקה מאז הכרזת הסיבוב השני לבחירות.

תזמון הפוסט חשף את המצוקה והחשש מפניי כמתמודד ראוי שקיבל את מירב הקולות לסיבוב השני והמכריע. אני מבין את המתחרים שפתאום התעוררו ״להציל״ את העיר. ומתקשים מאוד לראות את הצלחתו של ה״דובר״ שהתחנך לראשות עיר במשך תריסר שנים.

ולאדם שבחר לשתף פעולה ב״תעמולת הפחד״- בנוגע לערכיות, הגינות וחוסר רצון להתנגח שעליהן הצהרת. הפוסט שלך חשף בדיוק את הערכיות והמניעים שלך, הוכחת לכולם שאתה אדם לא הגון.

תודה.

עו"ד דורון רדעי:

בהמשך לסערה שהתעוררה אמש – כמי שמכיר את הנפשות הפועלות, כמובן שאני מאמין לתומר.

בנוסף לכך, אני יכול להעיד כי במוצאי השבת האחרונה פנה אליי אלמוג בבקשה להיפגש עם תומר.

לאחר שהוא לא זכה לתשובה חיובית, הוא פנה אליי שוב ביום שני, ובמסגרת שיחה טלפונית שקיימנו הוא ביקש להעביר באמצעותי הצעה לתומר להסיר את מועמדותו תמורת תפקיד של סגן ראש עיר תחת בוקסר.

כמובן שסירבתי להעביר הצעה זו לתומר, בהיותה הצעה פסולה ומגוחכת.

השיחה הזאת הייתה נשארת בינינו אלמלא אלמוג בחר לפרסם אמש פוסט מכפיש שבו הוא טען שיש להרחיק את תומר מהחיים הציבוריים.

אם אכן זו דעתו, נשאלת השאלה מדוע רק יום קודם לכן הוא ביקש להעביר לתומר הצעה לכהן כסגן ראש עיר?! הפתרונים לאלמוג ולמי שעומד מאחורי פרסום הפוסט בעיתוי הנוכחי.

דבר העורך: נשאלת השאלה האם תושבי נס ציונה יתנו יד למהלכים מבישים ויבחרו במועמד שהביא לעיר את מערכת ההפעלה מבית היוצר של מומו פילבר, או שהציבור הנס ציוני יבחר באדם צעיר וחדור מטרה להחזיר את נס ציונה לתקופת הזוהר שלה?! לדעתי הבחירה ברורה.

🔴 נס ציונה בחדשות

4 6 votes
Article Rating
- פרסומת -spot_img

כתבות נוספות

הערה 1

Subscribe
Notify of
1 תגובה
Inline Feedbacks
View all comments
isabel kedem
3 months ago

נפרדתי מבעלי לפני שלוש שנים. לא הייתה תקשורת בינינו. יעצו לי ממשפחות וחברים לשחרר ולשכוח מהנישואים ולהמשיך בחיי. לא רציתי להתחתן עם מישהו אחר כי עמוק בפנים אני עדיין אוהב את בעלי. סבלתי כל כך מכאבים ובלבול שקראתי המלצה באינטרנט על איך ד"ר אפטה איחד מחדש נישואים שבורים בעזרת כוחותיו הרוחניים. המשכתי לקרוא כל כך הרבה המלצות על איך הוא עזר לשים קץ לגירושים ולשקם את אהוביהם לשעבר של אנשים ואמונתי התחדשה. אני יוצר קשר עם ד"ר אפטה מיד כעבור כמה דקות הוא ענה לי ונתן לי הנחיות מה לעשות, לאחר שעמדתי בדרישה הנדרשת יומיים לאחר הטקס, הכישוף שינה את… Read more »

- פרסומת -spot_img

חדשות אחרונות

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
דילוג לתוכן