28.9 C
Ness Ziona
יום שני, מאי 20, 2024

אצל בוקסר אין שקיפות גם לא בתקופת בחירות-מה מסתיר בוקסר מעיני הציבור?

חובה לקרוא

בוקסר אומר: בחירות מביאות לפילוג
מפקד פיקוד העורף אומר: חשוב לקיים הבחירות ולהקרין לאזרחים חוסן

מדוע יצא בוקסר בפוסט על אי קיום קמפיין בחירות לרשויות המקומיות שעתידות להתקיים ביום שלישי 30.1.24 ומה הוא מסתיר מעיני הציבור?

  • בוקסר נאלץ להסיר את עשרות השלטים הלא חוקיים שתלה ברחבי העיר בעקבות עתירה נגדו.
  • בוקסר מנהל קמפיין סמוי באמצעות משאבי הציבור ובחסות התפקיד שלו – ממש כמו ראש מפלגתו.
  • בוקסר חושב שהציבור בכיס שלו ולכן לא נזקק לקמפיין ולא רואה צורך בהצגת החזון שכנראה אין לו.
  • בוקסר אינו מדבר על חשיבות קיום בחירות במדינה דמוקרטית כפי שאלוף פיקוד העורף רפי מילוא כתב, אלא עסוק במניפולציות שמטרתן להעלים את יתר המועמדים מולו.
  • בוקסר באמצעות אנשיו מנסה לסחוט את אהדת הציבור על ידי זה שהוא תופס את עמדת האדם הממלכתי – אבל בפועל נוהג בחוסר שקיפות משווע גם בתקופת הבחירות.

אתמול יצא בוקסר בפוסט נוגע ללב הפונה לרגש של כולנו, בו הוא משכנע אותנו שאין מקום לנהל קמפיין בתקופת מלחמה וגם לא להפנות לטובת ההליך הדמוקרטי משאבים. על פניו בטיעון שלו יש התחשבות במצב החירום, אך כמו בחמש השנים האחרונות בוקסר נמנע מלשקף לציבור את כל האמת.

הבה נתייחס לעובדות שבוקסר בחר שלא להציג בפניכם:

יש החלטה משלשום של יו"ר ועדת הבחירות האזורית להסרת השילוט בעיר שנתלה בניגוד לחוק. לבוקסר יש 39 שלטים כאלה – כפי שמופיע בעתירה שהגישה גלית אבינועם. (מצ"ב המכתב שקיבל מעורך דינה).

  1. בוקסר העלה שלטי בחירות ענקיים רק לפני שבועיים – בניגוד לאמירתו הנוכחית – על גבי מבנה המיועד להריסה. ורק בזכות החשיפה שלנו הסיר את אותם השלטים.
  2. בוקסר חס על כספי מימון המפלגות אך איננו מתחשב בכספי משלמי הארנונה. בזכות כספי הציבור והפניית משאבים ציבוריים לטובת קמפיינים פרסומים, סרטונים, שלטים ועוד גימיקים, בוקסר מנסה להציג עצמו כמנהיג דגול וממלכתי שמנהל את המלחמה באחריות (מזכיר לכם מישהו – רמז: ראש מפלגתו נתניהו).
  3. בוקסר משדר לציבור – אתם בכיס שלי. אני לא צריך לנהל קמפיין. מספיק לי החשיפה שאני מקבל באמצעות העירייה ובאמצעות המשאבים הציבוריים ולא זקוקים לבוא במגע עם הציבור, להקשיב לו ולהציג בפניו את חזונו.
  4. בוקסר מדבר בשם המתמודדים ובשם הציבור כאילו הם לא מרגישים נוח לנהל קמפיין בתקופת מלחמה. ומה עם נשמת אפה של הדמוקרטיה שהיא קיום בחירות אחת לכמה שנים? איך יציגו עצמם יתר המועמדים בפני הציבור כשלרשותם לא עומד מנגנון שלם? (כולל מנכ"לית העירייה, מנהלים שמוחאים לו כפיים ושרים איתו שירים, מתנדבים שמגוייסים בעל כורחם לקמפיין סמוי). ליתר המועמדים אין דרך אחר לפרסם עצמם בציבור אלא מכספם הפרטי ולא מכספי הציבור.

רק לשם המחשה נצטט את דברי אלוף פיקוד העורף רפי מילוא: "מבחינה ביטחונית, חשוב ואף נכון לקיים את הבחירות במועדן, על מנת להקרין לאזרחים חוסן, שגרת חירום מאפשרת ויציבות להמשך. מדיניות ההתגוננות עשויה להשתנות בהתאם להתפתחויות הלחימה, הערכות מצב העיתיות וניתוח תרחישי האיום".

שוב יש כאן תעלול אסטרטגי מבית היוצר של היועצים של בוקסר – כנראה מומו פילבר ושות' – שכל מטרתם זה לאפשר לו זכות באמפטיה ציבורית. הציבור לא יודע שהוא משלם את החשבון – עלויות גבוהות של פרסומים בעיתונות המקומית, שלטי חוצות והפקות סרטונים שכל מטרתם לקדם, להלל ולשבח את אדון בוקסר.

דבר העורך: אין יותר צבוע מזה!
במשך קדנציה שלמה בוקסר היה טרוד בשאלה איך הוא יצליח שוב להשתלט על המנגנון העירוני לעוד קדנציה (שבה לא יהיה חייב יותר שום דבר לאף אחד) והיה עסוק כל כולו באיך לנטרל מתנגדים פוליטיים ורדף אחר עיתונאים שלא סרים לדרישות העירייה.
האם ההתנהגות הזו מזכירה לכם מישהו? לי זה כבר ברור מי פה הביביסט.

שמואל בוקסר – אז מי מנהל פה באמת קמפיין?
5 4 votes
Article Rating
- פרסומת -spot_img

כתבות נוספות

4 הערות

Subscribe
Notify of
4 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
לאומש רסקוב
4 months ago

השחיתות חוגגת

לאומש רסקוב
4 months ago

כתבה טובה ומטלטלת

אבי
2 months ago

די בוקסר .צא לפנסיה .הרסת את העיר

isabel kedem
2 months ago

נפרדתי מבעלי לפני שלוש שנים. לא הייתה תקשורת בינינו. יעצו לי ממשפחות וחברים לשחרר ולשכוח מהנישואים ולהמשיך בחיי. לא רציתי להתחתן עם מישהו אחר כי עמוק בפנים אני עדיין אוהב את בעלי. סבלתי כל כך מכאבים ובלבול שקראתי המלצה באינטרנט על איך ד"ר אפטה איחד מחדש נישואים שבורים בעזרת כוחותיו הרוחניים. המשכתי לקרוא כל כך הרבה המלצות על איך הוא עזר לשים קץ לגירושים ולשקם את אהוביהם לשעבר של אנשים ואמונתי התחדשה. אני יוצר קשר עם ד"ר אפטה מיד כעבור כמה דקות הוא ענה לי ונתן לי הנחיות מה לעשות, לאחר שעמדתי בדרישה הנדרשת יומיים לאחר הטקס, הכישוף שינה את… Read more »

- פרסומת -spot_img

חדשות אחרונות

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
דילוג לתוכן