32.1 C
Ness Ziona
יום שלישי, אפריל 23, 2024

ראיון עם תומר תדהר המועמד המבטיח לראשות העיר שמתייחס לתלונה במשטרה נגד בוקסר ונגד העירייה

חובה לקרוא

שאלנו את תומר מהי דעתו על התלונה שהגישה תושבת עירנו במשטרת ראשל"צ נגד שמואל בוקסר ועיריית נס ציונה בגין הטרדה מאיימת, שימוש בכוח וניצול משאבי הציבור (ידיעה שהתפרסמה לראשונה בעיתון שלנו)?

תומר תדהר: "מדובר בלא פחות משערורייה. נוצרה מערכת יחסים עכורה בין התושבים לבין ראש העירייה והביטוי שלה בתביעות השתקה נגד תושבים ומנגד תלונות במשטרה נגד בוקסר ונגד העירייה".

שאלה: האם היה אפשר למנוע את מה שמתחולל בארבע שנים האחרונות?

תומר תדהר: "חד משמעית כן. אך צריך להבין את הנסיבות. נבחר אדם מאוד כוחני לראשות העיר. עדות לכוחנות זו קיבלנו בפרשת הצייד באפריקה שרובנו בחרנו להתעלם ממנה. ואת התרבות הזאת של שימוש בכוח על מנת להשיג את מטרותיו הוא הביא והנחיל בעירייה ואני לא מקנא בעובדי העיריה שצריכים להתמודד עם הנהלה, שהשימוש בסמכות וכוח הוא נר לרגליה"

שאלה: כיצד אתה היית נוהג אחרת?
תומר תדהר: "אני מלכתחילה הייתי מנחיל תרבות שלטונית המבוססת על סובלנות והכלה של הביקורת המושמעת נגדי. הגדולה של מנהיג שהוא מבין שבסוף היום כולם הם תושבים שלו גם אלה שלא בחרו בו או אלו שאינם מרוצים מתפקודו".

שאלה:אבל מה תעשה אם תושבים יאמרו דברים קשים נגד עובדי העירייה ונגד מנהלים בארגון?

תומר תדהר: "בטוח שלא אנקוט בהליך משפטי נגדם. לדרוש מהמחלקה המשפטית או מוועד העובדים או ממנהלים לתבוע תושבים זה שימוש חריג בסמכות. המחוקק העניק לרשות סמכות גדולה מאוד ושימוש בו כדי להשתיק תושבים זו סטייה גדולה מעקרון דמוקרטי חשוב שנקרא סובלנות. אני קורא לחברי מועצת העיר להתעשת ולכנס ישיבה דחופה ולדון בביטול כל תביעות ההשתקה נגד תושבי העיר".

שאלה: אז באילו צעדים כן היית נוקט?

תומר תדהר: " שאלה מצויינת והתשובה מאוד פשוטה – הידברות. יש מספיק כלים בידי הרשות המקומית ובראש בראשונה המרכז לגישור והידברות בקהילה. באמצעות הידברות ניתן לפתור מחלוקות ולחסוך את הצעד הקיצון של הליך משפטי בבית המשפט. גם כשבבית של כל אחד מאיתנו נאמרים דברים קשים בני המשפחה יודעים לגשר על הפערים מבלי לתבוע אחד את השני בבית המשפט".

שאלה: "האם יש דרך לבוקסר לתקן את הנזק התדמיתי שנוצר לו בציבור?"

תומר תדהר:"אני בטוח שיש לו סוללת יועצים שבטח מייעצים לו כיצד לנהוג, אז אשאיר להם את העבודה. לדעתי אין כאן עניין של תדמית אלא יש כאן עניין של אדם שמבחינה אישיותית אינו מתאים לכהן כראש עיר. ממה שהתרשמתי בעצמי הוא אינו איש של אנשים ולכן כל סרטוני הווידאו והקמפיינים שלו ברשתות החברתיות הם זיוף אחד גדול. בסוף התושבים מרגישים בחושים שלהם שהם בחרו רע והרבה מחכים לתקן את הטעות שלהם בעוד כשנה בדיוק".

שאלה:בהתייחס לבחירות לרשויות המקומיות, מי לדעתך צפוי להצטרף אליך למירוץ על ראשות העיר מול בוקסר?

תומר תדהר: "קשה להעריך כרגע. לדעתי נראה מתמודדים מהעבר שינסו את מזלם שוב. אני אשמח שיצטרפו מתמודדים חדשים גם במחיר של הליכה לסיבוב שני. אני נחוש להתמודד עד הסוף ואיך שאני רואה את תמונת המאבק הפוליטי – זה תומר נגד בוקסר ובסוף תהיה הפתעה".

תומר תדהר שימש כעוזרו של יוסי שבו ז"ל בין השנים 2007 – 2018
שמואל בוקסר – צילום מסך פייסבוק
4.2 5 votes
Article Rating
- פרסומת -spot_img

כתבות נוספות

2 הערות

Subscribe
Notify of
2 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
נאור חגבי
1 year ago

הגיע הזמן שמישהו יגיד משהו בלי פחד
כל האופוזיציה כנראה זה לרוחם ההתנהלות הזאת
גם איתם נבוא בחשבון ביום הבחירות

Anonymous
1 year ago

תומר תדהר כל הכבוד.
אני זוכרת שהשופטת שאלה אותי אם ראש העיר ניסה לשוחח איתי על התגובה שכתבתי. התשובה שלי היתה חד משמעית לא! הוא פשוט דאג לשלוח לי מכתב מאיים על דפי העירייה, והמשלוח נעשה על ידי השיטור העירוני.
אדם אשר מפחד מביקורת, אינו ראוי להיות ראש עיר!

- פרסומת -spot_img

חדשות אחרונות

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
דילוג לתוכן