27.1 C
Ness Ziona
יום ראשון, יוני 16, 2024

הוגשו שלושה כתבי אישום נגד תושב נס ציונה שתקף את בת זוגו, חנק אותה ופצע אותה בפניה, בעוד ילדיו שוהים בדירה.

חובה לקרוא

לבית משפט השלום ברחובות הוגשו שלושה כתבי אישום נגד צעיר תושב העיר, כבן 31, בגין תקיפה של מוכר בפיצוציה ברחובות ואיומים ותקיפת בת זוגו.

עפ"י כתב האישום הראשון, בתאריך 16/12/2021, בסביבות השעה 22:30, הגיע הנאשם אל בית עסק ברחובות ונטל כרטיסי גירוד ומוצרים נוספים ופנה לעובד בדלפק וביקש ממנו לרשום בהקפה את המוצרים שנטל, אך העובד סירב. העובד מיד התקשר לבעל העסק וזה שוחח עם הנאשם בטלפון וביקש ממנו לשלם על המוצרים במיידית ומאחר שהנאשם סירב, בעל העסק נאלץ להגיע למקום וניגש לעבר הנאשם ולקח את בקבוק הבירה שהיה מונח בסמוך לנאשם ורוקן אותו מחוץ לחנות ואמר לו, "הנה עכשיו אני פה, נראה אותך לוקח דברים בלי לשלם",. בתגובה לכך משך הנאשם בחולצתו של בעל העסק, הזיז אותו וחנק אותו באמצעות ידיו למשך מספר שניות, כאשר שני לקוחות שהיו נוכחים במקום מנסים למנוע ממנו לעשות כן. כתוצאה ממעשיו אלו נגרמו לבעל העסק חבלות בדמות שריטות ואדמומיות בצוואר.

בהמשך למתואר מכתב האישום הראשון, נטען בכתב האישום השני שלאחר האירוע בבית העסק ברחובות, הגיע הנאשם לביתו בסביבות השעה 01:00 לפנות בוקר וזה לאחר שהוא צרך משקאות אלכוהוליים ודפק בחוזקה בדלת הבית. בת זוגו ששהתה אותה העת בבית עם ילדיהם הקטינים, פתחה את הדלת והנאשם נכנס לתוך הבית.

באותן הנסיבות, נכתב בכתב האישום, החל דין ודברים בין הנאשם לבת זוגו בנוגע לטיב האוכל שבת זוגו הכינה ובמהלך הריב ביניהם היא נשכבה על הספה וכיסתה את עצמה בשמיכת פוך. אז ניגש הנאשם הנאשם אליה, משך את השמיכה ואמר לה: "את לא תשני היום, למה לא הכנת כלום? מה עשית כל היום?" בת זוגו ענתה לו בתגובה שיש אוכל במקרר. למשמע תגובת בת זוגו, תפס אותה הנאשם באמצעות ידיו, הפיל אותה מהספה, גרר אותה על הרצפה לכיוון המטבח ואמר לה: "את לא תתני את האוכל הזה לילדים שלי".

בהמשך נטען בכתב האישום, אחד מילדיהם התעורר והטיל את מימיו במכנסיו. אז פנתה האם לחדרו על מנת להביא לו חיתול ובאותן הנסיבות, הוריד הנאשם את מכנסיו של הילד והטיח אותם בפניה של בת זוגו.

עוד נכתב בכתב האישום, כאשר פנתה האישה לחדר השינה ונכנסה למיטתה, הנאשם נכנס לחדר ומשך את השמיכה מעליה ואמר לה: "היום או שאני אלך, או שאת", תפס אותה באמצעות ידיו וחנק אותה כך שהיא לא יכלה לזוז והאגודל שלו לחוץ לה מתחת לסנטר. בת הזוג ניסתה להיאבק בנאשם וניסתה להיחלץ מאחיזתו, אך ללא הועיל. רק לאחר שהנאשם הבחין שבת זוגו הפסיקה להיאבק, הוא שיחרר את אחיזתו ממנה.

בהמשך עפ"י כתב האישום, חזר הנאשם עם חתיכת בד שחורה וניסה באמצעותה לחסום את פיה של בת זוגו, תוך שאמר לה: "אני אהרוג אותך, את תמותי", לאחר מכן הוא שיחרר את הבד מפיה ואמר לה: "פעם הבאה את תסיימי בקבר, פעם הבאה תמותי" ועזב את החדר כשהוא לוקח בידיו את הטלפון הנייד שלה ואת מפתחות הבית.

לשני כתבי האישום צורף כתב אישום נוסף על איומים וצעקות שהטיח הנאשם על בת זוגו מספר חודשים לפני כן, עת ששהה עמה ועם ילדיהם בבית.

עפ"י כתב האישום, בתאריך 03/09/2021, בעת ששהתה האישה עם ילדיהם בבית, הגיע הנאשם לבית לאחר שהוא צרך משקאות אלכוהוליים. באותן הנסיבות נטען בכתב האישום, החל הנאשם לצעוק על בת זוגו באלה המילים: "את דיברת עם ר', זו**, שר****", האישה, באותה העת פנתה לעבר חדר הילדים, בעוד שהנאשם דלק בעקבותיה ודפק על ארון הבגדים עם ידיו, הרים את הידיים שלו לגובה וצעק. בת הזוג הצליחה לברוח מהחדר ויצאה מהבית בעודה יחפה ובלי נעליים והתקשרה למשטרה וכאמור הוא נעצר והוגש נגדו כתב אישום.

לכתבי האישום צורפו 7 עדי תביעה.

צילום אילוסטרציה

5 2 votes
Article Rating
- פרסומת -spot_img

כתבות נוספות

Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
- פרסומת -spot_img

חדשות אחרונות

0
Would love your thoughts, please comment.x
דילוג לתוכן