24.1 C
Ness Ziona
יום חמישי, מאי 26, 2022

ככה יעשה לפעילה הפוליטית וכלתו של החבר האישי שהוא גם…יזם נדל"ן

חובה לקרוא

את חוג הבית הראשון שלו קיים בוקסר בבית משפחת גופר. ברית, כלתו של המארח יזם הנדל"ן והחבר האישי, מונתה אחר הבחירות למנהלת לשכת ראש העיר עם משכורת נדיבה במיוחד. החבר האישי, היזם יוסי גופר, מונה על חלוקת המלגות לסטודנטים…
מינויים פוליטיים בעיריית נס ציונה- כתבה שישית בסדרה

ההסתבכות הפלילית של ראש הממשלה לשעבר, אהוד אולמרט, תפסה תאוצה והביאה להרשעתו ולמאסרו רק לאחר שמנהלת לשכתו, שולה זקן, 'פתחה את הפה' וסיפרה על מעלליו.
זקן, שימשה מנהלת לשכתו עוד מימיו של אולמרט כבעל משרד עורכי דין, דרך לשכת ראש עיריית ירושלים ועד לשכת ראש הממשלה. וזה לא קרה במקרה.
מנהלת לשכה הוא תפקיד שהכי הכי קרוב לראש העיר, היא שולטת בסדר היום, רואה ושומעת ויכולה אפילו להקליט הכל. מנהלת הלשכה חייבת ,אם כך, להנות מאמון מוחלט של ראש העיר.
בשל כך, אין פלא וגם אין מניעה חוקית שמייד לאחר כניסתו ללשכת ראש העיר מינה בוקסר לתפקיד את ברית גופר, כלתו של חברו הטוב מתווך ויזם הנדל"ן, יוסי גופר, שמן הסתם חולש על עסקאות נדל"ן גדולות בנס ציונה ובערים הקרובות לה. בוקסר עצמו, למי שלא יודע, הוא אדם אמיד מאוד החולש על נכסים נדל"נים רבים בנס ציונה.

חוג הבית הראשון של בוקסר, בבית משפחת גופר


את חוג הבית הראשון שלו בחר בוקסר לעשות ב"מגרש ביתי", בית משפחת גופר בשכונת סביוני נצר. בהמשך המירוץ נרתמו המארחים למאמץ להביא לנצחונו של בוקסר. ברית, כלתו של החבר האישי, בלטה במיוחד במטה הבחירות וכאמור היתה הראשונה מהפעילים שמונתה לתפקיד בכיר בעירייה: מנהלת הלשכה שדרכה עוברת הדרך לראש העיר.
את יזם הנדל"ן והחבר הטוב יוסי גופר בחר בוקסר למנות ליו"ר וועדת המלגות, שתפקידה לקבוע למי מבין הסטודנטים תושבי העיר יחולק תקציב המלגות העומד על מאות אלפי שקלים בשנה ועל פי אילו קריטריונים.
מינוי זה של החבר האישי היה כפי הנראה צעד אחד רחוק מידי שהלך בוקסר בתהליך הפוליטיזציה של המערכת המקצועית והוא נאלץ לחזור בו ממינוי זה עקב חוו"ד משפטית שהונחה בפניו.
כיום נהנית ברית גופר משכר חודשי נדיב שמעניקה לה הקופה הציבורית ואשר ע"פ הערכה עומד על כ-20 אלף ש"ח מידי חודש.
כזכור, במסגרת סדרת הכתבות על תופעת המינויים הפוליטיים בעיריית נס ציונה דיווחנו בשבועות האחרונים על מינויים של פעילים פוליטיים ממטה בוקסר וחברים אישיים לתפקידים בכירים בעירייה בשכר מצטבר של מליוני שקלים בשנה.
חברת רשימתו למועצת העיר, עו"ד אושרית סורזו'ן שולטת בשבילו בחברה הכלכלית.
הפעילה אפרת דמארי, שמונתה למנהלת אגף אסטרטגיה שלא היה קיים קודם, הוכרזה על ידו כמילה שלה היא מילה שלו.
מנהל המטה, גיל בלט חסר כישורי סף מונה למנכ"ל קריית התרבות.
רפאל קריספיל החבר האישי וחסר הנסיון מונה למנהל אגף שפ"ע.
והילה קרופסקי, פעילה נאמנה, משמשת כדוברת העירייה.

יוסי גופר- צילום מסך פייסבוק

פנינו לדוברת הילה קרופסקי ובקשנו לקבל את תגובתה על נסיבות מינוייה של ברית גופר למנהלת הלשכה, קשריה המשפחתיים עם חברו יזם הנדל"ן שמונה ליו"ר וועדת המלגות החולשת על תקציב של מאות אלפי שקלים בשנה.

ברית גופר ומאיה פז שקולניק באירוע של "טוב"

כרגיל, עיריית נס ציונה בחרה שלא להגיב על ממצאי תחקירי נס ציונה בחדשות.

צילומי מסך פייסבוק

5 3 votes
Article Rating
- פרסומת -spot_img

כתבות נוספות

2 הערות

Subscribe
Notify of
2 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Anonymous
7 months ago

זה מסביר המון דברים שקורים בעיר כולל חלקת האדמה של אבי נגר

מישהו
7 months ago

בגלל זה היא כל היום בפייסבוק , תוקפת , דוברת , מלקקת , 20,000 שקל לחודש ולעשות כל היום לק ופייסבוק זו מתנה שלא כל אחד מקבל , עוד שנתיים היא צריכה לקבל בעיטה בתXת השמן שלה . כמו שאומרים בחיים לא צריכים כישורים אם יש לך קשרים.

- פרסומת -spot_img

חדשות אחרונות

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
דילוג לתוכן