32.1 C
Ness Ziona
יום שלישי, אפריל 23, 2024

גו'ב חדש במכרז "תפור" למקורבת פוליטית

חובה לקרוא

אפרת דמארי, אחת מראשי מטה הבחירות של בוקסר, נהנית היום ממשכורת בעלות של עד כ-30 אלף ש"ח (עלות מעסיק) כמנהלת אגף שהומצא במיוחד עבורה. מינויים פוליטיים בעיריית נס ציונה- כתבה שנייה בסדרה.

אחרי המאמץ הגדול שהשקיעה כאחת מראשי מטה הבחירות של שמואל בוקסר צוטטה אפרת דמארי בעיתון המקומי 'כל נס ציונה' שפורסם בתאריך 21/12/2018 (מצורף צילום מסך) והודתה: "קיבלתי בשמחה את הצעתו של ראש העירייה לשמש כראש לשכתו". באותה כתבה דיווח הכתב כי היא מונתה למעשה לראש המטה של בוקסר וזה אף הבהיר למנהלי האגפים כי יש לראות בהוראותיה של דמארי כאילו נאמרו על ידו, לא פחות!!

כך או כך, מאז פרסום הדברים מתברר שדמארי לא מונתה למנהלת לשכה וגם לא למנהלת מטה ראש העיר (כי אין תפקיד כזה באוגדן בעלי תפקידים ברשויות המקומיות של משרד הפנים).

היום היא נושאת את התואר "מנהלת אגף אסטרטגי ולוגיסטי", אגף שהומצא ונבנה במיוחד עבורה. והשכר? עד כ-70 אחוז משכר מנכ"ל העירייה, שזה אומר עלות של כ-30 אלף ש"ח בחודש ועוד שורה ארוכה של תנאים מפנקים (לדוגמא: אש״ל, רכב צמוד או הוצאות אחזקת רכב ועוד), והכל על חשבון הקופה הציבורית.

צילום מסך "כל נס ציונה"

איך הפכה דמארי, שעד אז לא היה לה שום נסיון בעבודה מוניציפלית, לאישה שמילה שלה שווה למילה של ראש העיר?
מבדיקה שערך 'נס ציונה בחדשות' עולה כי דמארי כיהנה עד סמוך לבחירות כיו״ר ועד ההורים היישובי ומיד לאחר פרישתה מתפקיד זה הצטרפה למטה בוקסר כאחת מראשי מטה הבחירות שלו ואף הופיעה בכרזות פרסום מטעמו. בתמונות שפורסמו ברשת ובעיתונות היא נראית מפעילה את המחשבים במטה הבחירות, כשבוקסר עומד נרגש מאחוריה ואף חוגגת איתו באירועים של סיעת טוב ובמסיבת הניצחון.

אפרת דמארי (משמאל) בחגיגות הניצחון של בוקסר

לא עבר חודש מהבחירות והיא כבר החלה לעבוד בתפקיד בכיר בעירייה, לאחר שאגף משאבי אנוש דאג לאישור האגף החדש במשרד הפנים והתקינה.

אגב, דמארי היא לא היחידה. יש עוד לא מעט פעילים שתוגמלו בגו'בים מפנקים. בשבוע שעבר דיווחנו לכם על עו״ד אושרית סורגו'ן, מס 5 ברשימתו, שמונתה לתפקיד בכיר בחברה הכלכלית לפיתוח נס-ציונה בע״מ ובהמשך הסדרה נביא לכם עוד מידע וחשיפות על מינויים פוליטיים נוספים.

כפי שדיווחנו לאחרונה, בכובעה כמנהלת המחלקה המשפטית בתנועה לאיכות השלטון, בלטה עו"ד דפנה קירו במאבקה נגד מינויים פוליטיים במגזר הציבורי. היום מכהנת קירו כמנכ"לית עיריית נס ציונה.
האם דברים שרואים משם לא רואים מכאן?

מנכל"ית העירייה, עו"ד דפנה קירו -צילום: נס ציונה בחדשות
פעילים פוליטיים במטה בוקסר בערב הבחירות, לצידם אפרת דמארי

חדשות נס ציונה פנה לעיריייה בזו הנוסח:
״במסגרת סדרת כתבות בנושא, אנו מכינים כתבה על המצאת תפקיד מנהלת אגף אסטרטגיה, מסיבה פוליטית, לטובת אפרת דמארי, שלה זיקה פוליטית לרה״ע. נשמח לקבל את התייחסותכם״.

עיריית נס ציונה בחרה להתעלם מהשאלות שהופנו אליה, לא לתת תשובות עיניינות ולהאשים אותנו בשנאת נשים. בעירייה התבלבלו שהרי ״נס-ציונה בחדשות״ הינו גוף תקשורת עצמאי, שתפקידו לפרסם מידע חדשותי, תחקירים ודיווחים מהשטח. אין אנו נבחרי ציבור שעומדים בפני ביקורת הציבור.

להלן תגובת העירייה מילה במילה:
״נזכיר, עיריית נס ציונה זכתה בציון 100 במדד בקרת הון אנושי של משרד הפנים, מדד הבודק בין היתר את איכות המכרזים וקבלת עובדים. גם במקרה המצוין התקיים מכרז על פי דין, לתפקיד שהינו פונקציה קיימת ומקובלת ברשויות רבות אשר התקדמו לעשור השלישי של שנות האלפיים. עוד מחזיקה עיריית נס ציונה בתואר הכפול של ציון 100 ועיר איתנה והיא אחת מתוך 9 רשויות בלבד שמחזיקות בתואר זה.
לכותב יש ככל הנראה אג'נדה אנטי נשית מובהקת וכפועל יוצא הוא בוחר לתקוף נשים המחזיקות בתפקידים בכירים בעירייה.
תהיה לו הרבה עבודה היות ונשים מחזיקות ב 60% מהתפקידים הניהולים בעירייה, עובדה בה עיריית נס ציונה מתגאה״.

- פרסומת -spot_img

כתבות נוספות

- פרסומת -spot_img

חדשות אחרונות

דילוג לתוכן