35 C
Ness Ziona
יום חמישי, אפריל 25, 2024

הסערה השבועית

חובה לקרוא

כאילו לא מספיקים כל אירועי השיטור והאלימות המתרחשים בעירנו בתקופה האחרונה, סערה נוספת פקדה אותנו בראשית השבוע.
הכל החל ממכתב שעליו חתם בוקסר הקורא לגדעון סער לחזור הביתה ולהקים ממשלת ימין.
חתימת בוקסר הולידה מחאת תושבים ברחבת העירייה(מקבוצת המפגינים נגד נתניהו) ולאחר שנפגשו איתו והגישו לו מכתב מחאה, הבטיח כי הוא מתרחק מפוליטיקה ארצית.

ביום ראשון השבוע התייצבה קבוצה של תושבי העיר ברחבת העירייה ומחו נגד הצטרפות ראש העיר שמואל בוקסר למכתב ראשי עיריות ומועצות מקומיות מהליכוד, הקורא לגדעון סער להצטרף לקואליציה של נתניהו.

על מכתב ראשי הערים, חתמו כ-300 ראשי ערים וסניפים בליכוד שיצאו בקריאה לגדעון סער לחזור הביתה. "הליכוד תמיד היה הבית שלך, כפי שהוא הבית של כולנו. יש לך מקום חם בליבנו ותתקבל בזרועות פתוחות", כתבו. "זה לא הזמן להמליך ממשלת שמאל. זה הזמן לחזור הביתה ולהקים ממשלת ימין יציבה לשנים ארוכות שתשמור על ארץ ישראל מול אתגרים גדולים שעומדים בפנינו. גדעון, עשה את הדבר הנכון למען תנועתנו, מדינתנו וארצנו. חזור הביתה".

מכתב זה הינו המשך ישיר לקריאתו של ראש הממשלה בנימין נתניהו בשישי שעבר ליו"ר תקווה חדשה גדעון סער להצטרף לליכוד ולהקים יחד ממשלה: ״אני קורא כאן לגדעון סער – הליכוד זה הבית שלך. גדלת בבית הזה",

להלן הנוסח המלא של המכתב הכולל את חתימתו של בוקסר :

http://dcx.walla.co.il/walla_news_files/248e844336797ec98478f85e7626de4a.pdf

ראשי המפגינים מנס-ציונה שהגיעו למחות ברחבת העירייה, כאמור, הגישו לבוקסר מכתב בזו הלשון:

מר בוקסר הנכבד,
בשנה האחרונה, ואף לפניה, יצאו אלפי תושבי נס ציונה להפגנות מחאה נגד השחיתות השלטונית, אותה מוביל ראש הממשלה הנאשם בשלושה כתבי אישום. הופתענו וכעסנו לראות את שמך בין שמות ראשי ערים ומועצות של הליכוד, (למרות שלא התמודדת כנציג הליכוד), הקוראים לשובו של גדעון סער לחיק הליכוד. צעד כזה עומד בניגוד מוחלט לדגל אותו נשאה מפלגת 'תקוה חדשה' בכל תקופת הבחירות, דגל המלחמה בשחיתות. הצטרפותך למנשר זה אינה מייצגת את דעת רוב תושבי העיר, ואף מהווה קריאה פומבית להפרת הבטחת בחירות. אנו תקווה שלא תפר את הבטחותיך לטיפול בענייני עירנו באותה צורה.
אנו קוראים לגדעון סער להוכיח את יושרו ויושרתו הציבורית, ולדבוק בהבטחת הבחירות שלו כי לא ישב עם הנאשם בפלילים בשום צורה ואופן.

נציגי התושבים לאחר שביקרו בלשכתו של בוקסר פרסמו פוסט:

https://www.facebook.com/776183485/posts/10159000141973486/

חתימתו של בוקסר על המכתב היא ביטוי מובהק לפעילותו בתנועת הליכוד, שהרי בוקסר חבר מרכז הליכוד ומשתייך למחנה תומכי נתניהו בליכוד – ואף פתח את כנס רוה”מ נתניהו בראשון לציון, בבחירות פברואר 2020, בזמן שראש עיריית ראשל״צ רז קינסטליך נעדר מהכנס. להלן הקישור לכתבה בנושא:

נציין שלפי התגובות של חלק מהתושבים על מעורבותו של בוקסר בנושא הפוליטי הארצי רבים חשו מפח נפש ואכזבה אישית ממנו. ( מצורף צילום תגובות). האכזבה מובנת על רקע אחוזי ההצבעה הגבוהים להם זוכות מפלגות המרכז שמאל הישראלי בנס-ציונה (יש עתיד ניצבת בראש עם 26%, אחר כך הליכוד עם 23% וכחול לבן עם 12%. גם מפלגת העבודה הוכיחה את עצמה בנס ציונה עם 9% ותקווה חדשה עם 6%).

יתרה מזאת, המחאה בנס-ציונה נגד נתניהו עוררה גלים רבים בתקשורת ועיתון הארץ אף הקדיש לנושא כתבה:

https://www.google.com/amp/s/www.haaretz.co.il/amp/news/protest2020/.premium-MAGAZINE-1.9380700

פנינו לדוברת העירייה לקבל את תגובתו של בוקסר בנושא.
שאלנו: ״בהסתמך על אמירתו של ראש העיר שהתפרסמה היום ברשתות החברתיות, כי הוא מתרחק מפוליטיקה ארצית, האם ביקש למחוק את חתימתו ממכתב ראשי הערים וראשי מועצות מהליכוד שקוראים לחבר הכנסת גדעון סער להצטרף לממשלת הליכוד בראשות בנימין נתניהו?״.
התשובה שקיבלנו מהדוברת? ״אין תגובה״.

צילום: דוברות עיריית נס ציונה

5 1 vote
Article Rating
- פרסומת -spot_img

כתבות נוספות

Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
- פרסומת -spot_img

חדשות אחרונות

0
Would love your thoughts, please comment.x
דילוג לתוכן