נס ציונה בחדשות

מדריך בהוסטל לנערות במצוקה בעיר נס ציונה חשוד בבעילה אסורה בהסכמה של חוסה

איש צוות, מדריך שיקומי בהוסטל לנערות בסיכון בנס ציונה נתפס מקיים יחסי מין עם חניכה בת 16. בהמשך, התגלה גם רומן ארוך. כל הפרטים שפורסמו לראשונה באתר מסגרות:

לפני מספר ימים, התרחש מקרה חריג ומזעזע בהוסטל לנערות בסיכון הממוקם בעיר נס ציונה. למסגרות נודע כי מדריך כבן 35 (בגיר) נתפס מקיים יחסי מין במשרד השייך לאם הבית של המקום עם נערה בת 16 חניכה במקום (נערה בסיכון).

כאן, נבהיר כי חל איסור גורף על אנשי צוות לנהל קשרים רומנטיים עם חניכים\מטופלים וכו. על אחת כמה וכמה כאשר מדובר על קשר מיני בין בגיר לקטינה. נוסיף, כי המדריך, פוטר כמובן. אם הבית צפויה להגיש מכתב התפטרות. צוות מסגרות פנה הבוקר למעון על מנת לקבל את תגובת המנהל. מהמקום נמסרו בעיקר גמגומים, שתיקות ואי שלילת או הכחשת אירוע מצער זה. לאחר פרסום ידיעה זו, מנהל המסגרת צלצל למערכת בהתלהמות ודרש שידיעה זו תוסר.

ממשרד הרווחה נמסר: "המקרה מוכר ונחשף על ידי הצוות המקצועי בהוסטל. מיד עם קבלת הדיווח, המדריך פוטר מתפקידו, הוגשה תלונה במשטרה, והמשרד מקיים הליך בדיקה פנימי למסגרת. הוריה של הנערה עודכנו ונמצאים בקשר עם הצוות המקצועי. יודגש כי כל קשר רומנטי בין עובדי מסגרות לחניכים ודיירים הוא אסור על פי חוק, משרד העבודה והרווחה רואה בחומרה רבה מקרים מעין אלו והם מטופלים בהתאם".

קרדיט: אתר "מסגרות"

תמונת אילוסטרציה

5 1 vote
Article Rating

Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

פוסטים אחרונים

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
דילוג לתוכן