33.7 C
Ness Ziona
יום חמישי, יולי 18, 2024

תושבי נס ציונה קיבלו הערב לטלפון האישי שלהם הודעה כביכול תמימה להיכנס לסקר מדגמי ושם שורבבה שאלה בנוגע לשביעות רצון התושבים מראש העיר

חובה לקרוא

האם בוקסר איבד את הלגיטימיות ותמיכת הציבור בו ומי הגורם האנונימי ששלח סקר מדגמי לקראת הבחירות הבאות "ועל הדרך" הכניס שאלת "שביעות רצון" של התושבים בנוגע לתפקודו של בוקסר כראש עיר?

זו ההודעה שתושבי העיר קיבלו בשעה האחרונה:

השאלה המתבקשת מדוע הכניסו שאלה בנוגע לשביעות רצון התושבים מתפקודו של בוקסר בתור ראש עיר בסקר המתיימר להיות מדגמי?

כמו כן האם שולחי הסקר מודעים לחוק הספאם?

החוק אוסר על משלוח דברי פרסומת לנמען, בכל אמצעי תקשורת (מייל, פקס, הודעות SMS או באמצעות מערכת חיוג אוטומטי) ללא הסכמה מפורשת מראש של הנמען.

היוצא מהכלל: אין צורך בהסכמה מראש של הנמען אם בעת רכישת מוצר או שירות הנמען מסר את הפרטים שלו, והמפרסם הודיע לו כי הפרטים שלו ישמשו לצורך משלוח דברי פרסומת מסוג דומה לזה שנרכש, ונתן לנמען הזדמנות לסרב למשלוח דברי פרסומת.

זה הודעה שניה שתושבי העיר מקבלים בתוך פחות משנה מטעם גורם אנונימי והפעם הוא הזדהה בשם NessZionaIL.

גם בפעם הקודמת חשפנו סקר שבא לדלות מידע מהתושבים על דעתם בנוגע לניהול העיר ובדגש על ראש העיר שמואל בוקסר, הסקר הקודם נעלם תוך זמן קצר לאחר הפרסום שלנו בצורה תמוהה,האם גם הפעם שולחי הסקר החרוצים יטרחו למוחקו מהאינטרנט?

הסקרים אשר נשלחים לתושבים מעוררים שאלות רבות בנוגע לסיבות,אחת הסברות היא שהקרובים בסביבתו של בוקסר בתקופה האחרונה משדרים לחץ רב וזה בעקבות התלונות הרבות ברשת החברתית בשנה האחרונה, בנוגע לחזות העיר, התברואה והמחדל בנובמבר האחרון עם השטפונות שהציפו בתים רבים בעיר בזמן משמרתו של בוקסר.

כל אלו מתווספים לתלונות שהגישו נגדו תושבי העיר במשטרה ובקשה שהוגשה לבית המשפט מטעם תושבת העיר לצו הטרדה מאיימת כנגדו.

אנו נמצאים בשנה השלישית בקדנציה של בוקסר ועדיין אין עשיה שראש העיר יכול לקחת קרדיט עליה (כמובן אם לא לוקחים בחשבון את מערכת היח"צ שלו ויצירת המופת ,מאגר המים הזמני בעקבות הלחץ הציבורי עליו )

סקרים בדרך כלל צפים לרוב בזמן תקופת בחירות בצורת "פישינג" ובשפתנו "דיוג" על מנת לאסוף נתונים או סקר דעת קהל ופרטים על פילוג ופלח הבוחרים הפוטנציאליים,אך מאוד נדיר למצוא סקרים "פוליטיים" באמצע כהונה של ראשות עיר.

האם ראש העיר ומקורביו נלחצים בעקבות מידע שהונח לפתחם בנושא דעת הקהל בנוגע לניהול העיר ורמת שביעות הרצון של התושבים?

אנו לא יודעים את הסיבות ואת רמת האדרנלין בסביבתו של בוקסר, אך אנו כן יודעים ( לפי כמות הפניות למערכת ותלונות התושבים הרבות ברשת) שהשתנו דברים רבים ולא לטובה מאז לכתו של ראש העיר הקודם יוסי שבו ז"ל.

אולי הסקר האחרון יעורר משהו אצל הקברניטים וההבנה שיש צורך בשינוי יסודי ותיקון אמיתי מהשורש, אם זה ברמת השירות לאזרח, טיפול בנראות העיר והיחס לתושבים, מהמנהלים הבכירים היושבים ספונים במשרדיהם ועד האנשים בשטח.

ההודעה ששורבבה בסקר

4.5 2 votes
Article Rating
- פרסומת -spot_img

כתבות נוספות

2 הערות

Subscribe
Notify of
2 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
איל
3 years ago

סקרים פולטים מותרים על פי חוק. כנראה שזו הפרצה שהוא מצא – איך לעשות סקר תושבים בלי לקבל רשות

איל
3 years ago

נראה לפי השאלות שזה סקר של גדעון סער, וזה הגיוני כי בוקסר במחנה סער

- פרסומת -spot_img

חדשות אחרונות

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
דילוג לתוכן