נס ציונה בחדשות

מועדון היולדות של המרכז הרפואי קפלן יקיים ביום שלישי הקרוב כנס הריון ולידה בזום • בין היתר, ינתן מענה לשאלות לגבי קורונה בהריון

ביום שלישי הקרוב, ה-26.1, בשעה 19:00 יתקיים כנס הריון ולידה בזום של מועדון היולדות של המרכז הרפואי קפלן. הכנס פתוח ללא תשלום ובהרשמה מראש.

הכנס מיועד לנשים בהריון, המעוניינות לקבל מידע נוסף טרם הלידה, ויכלול הרצאות קצרות, סיור וירטואלי בחדר הלידה ופאנל שאלות ותשובות.
*ד"ר יפעת גדות, רופאה בכירה במרפאה להריון בסיכון גבוה*, תרצה בנושא אפשרויות הלידה בקפלן, *המיילדת אורטל יאמין* תעביר הרצאה בנושא הדרכים לקידום לידה, *ויועצת ההנקה שושי נונה* תשוחח עם המשתתפות בנושא מגע עור לעור והנקה מוקדמת בחדר לידה.

*אורית ארטל-דלוגין, מנהלת השיווק ומועדון היולדות מאמי K*:  "אנו מבינים כי הקורונה הופכת את תקופת ההריון לתקופה לא פשוטה ואף מלחיצה עבור נשים רבות, לצורך כך וכדי להמשיך ולתת באופן רציף וזמין לקהל ההריוניות את כל המידע הדרוש להן לקראת לידתן הקרובה, לתמוך וללוות אותן, העברנו את כלל שרותי מועדון היולדות שלנו לאונליין. היולדות יכולות לקבל את כל המידע הדרוש להן, לפגוש ולהכיר את צוות חטיבת יולדות, בזמן שהן נמצאות בבית.
הצוות במרכז הרפואי קפלן יעשה כל שביכולתו להבטיח שעל אף הקושי של התקופה, יתאפשר לנשים לחוות חווית לידה טובה ובטוחה. הכנס מתקיים דרך הזום ומאפשר לנשים לקבל את כל המידע הרלוונטי ללידה ישירות אליהן לסלון"

לפרטים נוספים והרשמה לכנס: 
6977*

https://www.mommyk.co.il/conf

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

פוסטים אחרונים

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
דילוג לתוכן