נס ציונה בחדשות

פואטרי סלאם לנוער בנס ציונה

קהילה חדשה נפתחת בנס ציונה. בשבוע שעבר התכנסו כמה תיכוניסטים בבית הנוער, לסדנת שירה מדוברת עם אמן הפואטרי סלאם אסף שנהב.

כבר מעל לשנה השירה המדוברת משגשגת בקרב בני הנוער בנס ציונה. עם מפגשים והופעות הנערכות אחת לשלושה חודשים, בהן נערים ונערות עולים לבמה ומדקלמים קטעים קצרים פרי עטם בכל נושא שיבחרו, בין אם זה אהבה בית ספר, מודל היופי או כל דבר אחר המעסיק אותם.

לאחר שנה של הופעות מוצלחות, בהן התגבשה קבוצה של אותם בני נוער הפוקדים את הבמה אירוע אחר אירוע, הוחלט כי השנה הם רוצים לעבור לשלב הבא.

השנה יתקיימו מגוון סדנאות כתיבה עם אמני פואטרי סלאם נחשבים בישראל. כמו באותו ערב יום חמישי, האמנים ידברו על כתיבה, איך כותבים ולמה, על מה כדאי לכתוב, ואפילו יקשיבו ויבקרו קטעים של הנוער המגיע לסדנה. ההרשמה לקהילה היא לכולם, בין אם אתם כותבים מנוסים, כותבי מגירה או אפילו רק רוצים לשמוע. הסדנאות המצפות לנו עם השמות הגדולים:

אלפי גלברד, טינג פנג, נועם גורן ונועם לביא.  פרטים במחלקת הנוער.

בנוסף, לכל זה, השנה יתקיימו עוד מגוון פעילויות בנושא שירה מדוברת, ביניהן פעילויות התנדבותיות בהן חברי הקבוצה יופיעו ויארגנו סדנאות בעצמם למגוון אוכלוסיות בקהילה. וכמובן ההופעות של בני הנוער ימשיכו להתקיים אחת לשלושה חודשים.

זו הולכת להיות שנה עמוסה ומרגשת ואנחנו מזמינים כל נערה או נער הרוצים להצטרף אלינו. אנחנו מאמינים שדרך הכתיבה כל אחד יכול לבטא את עצמו, לדבר על המחשבות החלומות והרגשות שלך מול קהל עוטף ומפרגן וזו חוויה יוצאת דופן. כולכם מוזמנים לקחת חלק בקהילה הקטנה שאנו יוצרים בעיר.

Leave a Reply

  Subscribe  
Notify of

פוסטים אחרונים