נס ציונה בחדשות

ההכנות לעפיפוניאדה בעיצומן! והשנה – שני חידושים מיוחדים

העפיפוניאדה תתקיים כמיטב המסורת בשבת הבאה, 16/11 בגבעות הכורכר, בין השעות: 11:00 – 15:00.

אז מה מתוכנן לבאי האירוע?

"לעוף על הגבעות"

לאורך האירוע יתקיים משחק משפחות אתגרי תחת הכותרת "לעוף על הגבעות". המשחק שיתקיים בכמה תחנות בשטח האירוע, יכלול משימות ופעילויות בנושא גבעות הכורכר. משפחות אשר יסיימו את המסלול בהצלחה יוכתרו כ "נאמני גבעות". הפעילויות ילוו על ידי שחקנים ומדריכים.

לראשונה – יועמדו הסעות נגישות במהלך האירוע לרשות ציבור הנעזרים בכיסאות גלגלים

לראשונה פועלת העירייה במתן סיוע לנעזרים בכיסאות גלגלים בעלייה למתחם נגיש בשטח האירוע באמצעות רכב הסעות מיוחד. עד היום לא התאפשרה השתתפות מוסדרת לציבור זה.

וזאת בהמשך לשיח פעיל בין ראש העיר שמואל בוקסר לבין פורום "נס הורים" אשר העלה את האתגר בפני ראש העיר, אשר הנחה מיידית למצוא לכך מענה.

ראש העיר שמואל בוקסר: "אני מזמין את הציבור לבוא להפנינג משפחתי ומשמח ולהפריח את העפיפונים הצבעוניים באוויר. מה שעומד לנגד עינינו זה השיתוף והנגישות של כלל התושבים לאירועים של עירנו ואנו משקיעים בכך מחשבה ויצירתיות."

נפטרים מהקשים

לרוכשים בדוכני המזון השנה יחכו מגוון דברי מאכל ומשקה לרכישה אך דבר אחד לא ימצאו שם – קשי פלסטיק. העפיפוניאדה תהיה ראשיתו של מהלך הוצאת קשי הפלסטיק מאירועים עירוניים, צעד קטן ופשוט אך כזה ש"חוסך" לסביבה עשרות אלפי קשים אשר נשארים בשטח וכידוע אינם מתכלים.

כמדי שנה, יתקיים האירוע בהשתתפות חניכי ומדריכי תנועות הנוער בעיר, אשר יקימו דוכני פעילות מגוונים לקהל הרחב.

עוד בעפיפוניאדה: דוכנים לרכישת עפיפונים, סדנאות יצירה, מגוון פעילויות של תנועות הנוער ועוד.

מומלץ להגיע בנעליים גבוהות וכובע.

האירוע יתקיים בין השעות 11:00-15:00.

הסעות הלוך ושוב לאירוע במהלך כל שעות האירוע – מרחבת הקניותר דרך חניית נס גלים.

הציבור מוזמן!

מצורפת תמונה בה נראים ראש העיר שמואל בוקסר וצוות המארגנים מטעם עיריית נס ציונה וקריית התרבות בסיור להכנת השטח אשר התקיים השבוע בראשותו ובראשות מנכ"לית העירייה.

Leave a Reply

  Subscribe  
Notify of

פוסטים אחרונים